Dzisiaj jest: 27 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

336913247 118822037754364 4868644255966976886 nW czwartek 23 marca 2023 gościliśmy w naszym przedszkolu zaprzyjaźnioną policjantkę - panią Monikę. Pani sierżant rozmawiała z dziećmi na temat konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego przechodzenia przez drogę. Maluszki otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej oraz obcego psa. Pani policjantka przypomniała również o konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami, a także o korzyściach noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Pani Monika pokazała policyjne wyposażenie i umundurowanie, które jest niezbędne podczas wykonywanej służby. Największą atrakcją okazał się radiowóz policyjny w którym przedszkolaki mogły sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

                        M.T.    ZDJĘCIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach