Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2024    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Jubileusz 10 - lecia nadania imienia Szkole Podstawowej Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Strabli.

336680904 3450430971873743 9083031327926810953 n17 marca Poczet Sztandarowy naszej szkoły wraz z p. dyrektorem Jackiem Falkowskim oraz p. Bożeną Pierzchalo uczestniczył w uroczystości Święta szkoły.

Pierwszym punktem była Msza Św. w Kościele parafialnym w Strabli, następnie złożenie kwiatów przy tablicy pamiątkowej R.Kaczorowskiego. W szkole odbyła się dalsza część uroczystości; wspaniały występ uczniów oraz historia tej placówki. Na koniec były życzenia dla uczniów i całej Rady Pedagogicznej a także podziękowania.

Miło nam było gościć w Stowarzyszeniu Lokalnym ,,Bona" Szkoła Podstawowa w Strabli, serdecznie dziękujemy za zaproszenie i życzliwe przyjęcie.

J.F. i B.P.

  ZDJĘCIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach