Dzisiaj jest: 24 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Sukces naszych uczniów

uczniowieKażdego roku organizowany jest Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniej rozgrywany jest w etapach: szkolny, powiatowy, wojewódzki i finał ogólnopolski; adresowany do uczniów szkół podstawowych klas 4-6 oraz gimnazjów.

W tym roku rozgrywki powiatowe zaplanowane zastały na dzień 19 kwietnia w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rudce, przy współpracy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim i Starostwa Powiatowego.

Do eliminacji szkolnych konkursu przystąpiło 10 uczniów gimnazjum. Po napisaniu testu jak i podejściu do części praktycznej zostały wyłonione trzy osoby, które miały szansę wziąć udział i zaprezentować Gimnazjum w Wyszkach na szczeblu powiatowym.

Byli to: Monika Krasowska (kl. III), Paweł Niewiński (kl. I) i Karol Miluski (kl. III). Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej, czego rezultatem było zajęcie III-go miejsca.

Celem przedsięwzięcia było przypomnienie dzieciom zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i bezpiecznego poruszania się po drodze.

Przygotowujący uczniów

p. Bożena Pierzchało