Dzisiaj jest: 26 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena

Nauczanie hybrydowe I-III, Egzamin Ósmoklasisty

Nauczanie hybrydowe klasy I-III

W związku z powrotem do szkół klas I-III od 26 kwietnia 2021r. w szkolne wprowadzone zostaje nauczanie hybrydowe tzn. 50% dzieci będzie pobierało naukę w formie zdalnej.

Harmonogram przyjazdu dzieci do szkoły:

26, 27 kwietnia (poniedziałek, wtorek) – uczniowie klasy I (zajęcia w szkole)

26, 27 kwietnia (poniedziałek, wtorek) – uczniowie z klas II, III (nauczanie zdalne)

28 kwietnia (środa) – uczniowie klasy III (zajęcia w szkole)

28 kwietnia (środa) – uczniowie klas I, II (nauczanie zdalne)

29, 30 kwietnia (czwartek, piątek) – uczniowie klasy II (zajęcia w szkole)

29, 30 kwietnia (czwartek, piątek) – uczniowie klasy I, III (nauczanie zdalne)

Próbny egzamin ósmoklasisty

W dniach 27, 28, 29 kwietnia (wtorek, środa, czwartek) zostanie przeprowadzony próbny egzamin ósmoklasisty.

W tych dniach przeprowadzone będą, również konsultacje z przedmiotów zgodnie z rozkładem zajęć. Uczniowie zobowiązani są do przyniesienia podręczników i zeszytów z tych przedmiotów.