Dzisiaj jest: 17 Czerwca 2021    |    Imieniny obchodzą: Albert, Laura, Adolf
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Bezpieczna droga do szkoły - spotkanie z policjantem.

32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wrześniu w Naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla klas I – III z sierżantem Natalią Niemczynowicz z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim. Tematem pogadanki była „Bezpieczna droga do szkoły”.

1Pani policjant przypomniała zasady bezpiecznego poruszania się po drodze w przypadku, kiedy nie ma chodnika lub pobocza, prawidłowego przekraczania jezdni, zachowania w miejscach oczekiwania na przyjazd autobusów. Podkreśliła także, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych na odzieży czy plecakach, zwłaszcza pozmroku.Przestrzegała najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni.

Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa. Wykazywali się również dobrą znajomością zasad przechodzenia przez jezdnię, jak również znaków drogowych.

Takie spotkania to ciekawa forma przyswajania i utrwalania wiedzy o bezpieczeństwie. Mamy nadzieję, że wiedza teoretyczna, jaką uczniowie mieli okazję sobie przypomnieć, znajdzie zastosowanie w praktyce.

Pedagog szkolny, M. Tomkiel

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach