Dzisiaj jest: 29 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Świąteczny wyjazd do władz województwa podlaskiego.

20191218 074056 Copy
18 grudnia 2019r. radne Młodzieżowej Rady Gminy Wyszki reprezentujące szkoły podstawowe z Wyszek, Topczewa i Strabli wspólnie z Wójtem p. Mariuszem Korzeniewskim, dyrektorem p. Jackiem Falkowskim, dyrektorem p. Andrzejem Karpiesiukiem oraz opiekunką rady p. Anną Twarowską udali się do władz oświatowych, rządowych i samorządowych województwa podlaskiego. Celem wyjazdu było złożenia życzeń świąteczno – noworocznych i wręczenie stroików, które własnoręcznie wykonali młodzi radni. Gościliśmy u Podlaskiego Kuratora Oświaty p. Beaty Pietruszki. Następnie udaliśmy się do: Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, Regionalnej Izby Obrachunkowej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. W Bielsku Podlaskim spotkaliśmy się ze starostą p. Sławomirem Jerzym Snarskim oraz jego zastępcą. Wszędzie przyjęto nas życzliwie i gościnnie. Podczas rozmów z poszczególnymi osobami radne miały okazję opowiedzieć o działalności MRG, która działa już 14 lat. Warto podkreślić, iż jest najdłużej istniejącą młodzieżową radą w naszym województwie. Pragniemy wszystkim podziękować za miłe i serdeczne przyjęcie.

Opiekunka Rady

Anna Twarowska