Dzisiaj jest: 11 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Świąteczny wyjazd do władz województwa podlaskiego.

20191218 074056 Copy
18 grudnia 2019r. radne Młodzieżowej Rady Gminy Wyszki reprezentujące szkoły podstawowe z Wyszek, Topczewa i Strabli wspólnie z Wójtem p. Mariuszem Korzeniewskim, dyrektorem p. Jackiem Falkowskim, dyrektorem p. Andrzejem Karpiesiukiem oraz opiekunką rady p. Anną Twarowską udali się do władz oświatowych, rządowych i samorządowych województwa podlaskiego. Celem wyjazdu było złożenia życzeń świąteczno – noworocznych i wręczenie stroików, które własnoręcznie wykonali młodzi radni. Gościliśmy u Podlaskiego Kuratora Oświaty p. Beaty Pietruszki. Następnie udaliśmy się do: Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, Regionalnej Izby Obrachunkowej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. W Bielsku Podlaskim spotkaliśmy się ze starostą p. Sławomirem Jerzym Snarskim oraz jego zastępcą. Wszędzie przyjęto nas życzliwie i gościnnie. Podczas rozmów z poszczególnymi osobami radne miały okazję opowiedzieć o działalności MRG, która działa już 14 lat. Warto podkreślić, iż jest najdłużej istniejącą młodzieżową radą w naszym województwie. Pragniemy wszystkim podziękować za miłe i serdeczne przyjęcie.

Opiekunka Rady

Anna Twarowska

           GALERIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach