Dzisiaj jest: 11 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK!!!

 

         Szanowni Rodzice, poniżej przedstawiam informacje Podlaskiego Kuratora Oświaty dotyczące, bezpiecznego udziału dzieci i młodzieży w różnych formach wypoczynku organizowanego naszym podopiecznym. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, rodzice mogą uzyskać informacje dotyczące organizatora wypoczynku w stworzonej przez MEN bazie. 

                                                                                                                                                              Dyrektor Szkoły, mgr Jacek Falkowski

 

    
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach