Dzisiaj jest: 11 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

POLSKO, NIE JESTEŚ TY JUŻ NIEWOLNICĄ!

       DSCF9992 Copy11 listopada 2019 roku świętowaliśmy już 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach uroczystości rozpoczęły się 12 listopada o godzinie 8. Społeczność szkoły zebrała się na hali sportowej. Święto miało bardzo podniosły charakter. Przy udziale Pocztu Sztandarowego odśpiewano hymn państwowy, a następnie uczniowie klas V – VII przedstawili patriotyczny montaż słowno – muzyczny. Przypomniano w nim trudne czasy zaborów i klęski kolejnych powstań narodowych, ale też nadzieje rodaków związane z wybuchem I wojny światowej i osobą Marszałka Józefa Piłsudskiego. Śpiewającym towarzyszył dźwięk skrzypiec, a uzupełnieniem całości była patriotyczna dekoracja.

Zgromadzeni z wielką uwagą wysłuchali przedstawienia oraz wzięli czynny udział w odśpiewaniu pieśni.

GALERIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach