Dzisiaj jest: 14 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Stella, Bonawentura, Marcelin
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

DSCF9940
Pasowanie na Przedszkolaka
oraz jesienne warsztaty integracyjne w oddziałach przedszkolnych

             8 listopada dzieci z najmłodszych grup przedszkolnych 3,4-latków, w obecności Dyrekcji szkoły, Rodziców oraz zaproszonych gości, złożyły uroczyste ślubowanie i stały się pełnoprawnymi przedszkolakami. Dzieci bezbłędnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły przy ulubionych utworach. Zaprezentowany program artystyczny wzbudził zachwyt wśród uczestników uroczystości. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie,
ale spisały się na medal. Punktem kulminacyjnym uroczystości było „pasowanie”, poprzez symboliczne położenie ołówka na ramieniu dziecka, w wykonaniu Dyrekcji szkoły. Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki i wielkie brawa od zaproszonych gości. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu
w naszym przedszkolu.

 

             Po oficjalnej części uroczystości, dzieci z obu grup przedszkolnych wraz z rodzicami, wzięły udział w integracyjnych warsztatach jesiennych. Spośród wielu przygotowanych materiałów biurowych oraz „darów jesieni” rodzice z dziećmi wykonywały prace przestrzenne. Uczestnicy wykazali się wielką wyobraźnią i kreatywnością, dzięki czemu powstały wyjątkowe kompozycje. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, wykonana przez wychowawczynie z okazji zbliżającego się Dnia Jeża. Na zakończenie wszyscy spotkali się na słodkim poczęstunku, kawie i herbacie.

           Dziękujemy zaproszonym gościom oraz rodzicom za obecność i wspólnie spędzony czas w miłej i przyjemnej atmosferze.

Wychowawczynie:

Emilia Falkowska

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

GALERIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach