Dzisiaj jest: 29 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na Przedszkolaka
oraz jesienne warsztaty integracyjne w oddziałach przedszkolnych

8 listopada dzieci z najmłodszych grup przedszkolnych 3,4-latków, w obecności Dyrekcji szkoły, Rodziców oraz zaproszonych gości, złożyły uroczyste ślubowanie i stały się pełnoprawnymi przedszkolakami. Dzieci bezbłędnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły przy ulubionych utworach. Zaprezentowany program artystyczny wzbudził zachwyt wśród uczestników uroczystości. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie,
ale spisały się na medal. Punktem kulminacyjnym uroczystości było „pasowanie”, poprzez symboliczne położenie ołówka na ramieniu dziecka, w wykonaniu Dyrekcji szkoły. Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki i wielkie brawa od zaproszonych gości. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu
w naszym przedszkolu.

Po oficjalnej części uroczystości, dzieci z obu grup przedszkolnych wraz z rodzicami, wzięły udział w integracyjnych warsztatach jesiennych. Spośród wielu przygotowanych materiałów biurowych oraz „darów jesieni” rodzice z dziećmi wykonywały prace przestrzenne. Uczestnicy wykazali się wielką wyobraźnią i kreatywnością, dzięki czemu powstały wyjątkowe kompozycje. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka, wykonana przez wychowawczynie z okazji zbliżającego się Dnia Jeża. Na zakończenie wszyscy spotkali się na słodkim poczęstunku, kawie i herbacie.

Dziękujemy zaproszonym gościom oraz rodzicom za obecność i wspólnie spędzony czas w miłej i przyjemnej atmosferze.

Wychowawczynie:

Emilia Falkowska