Dzisiaj jest: 14 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Stella, Bonawentura, Marcelin
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

PRZEDSZKOLAKI W WIOSCE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

DSCF0305 Copy26 Listopada dzieci z najmłodszych grup przedszkolnych w ramach Mikołajek odwiedziły Wioskę Świętego Mikołaja w Majątku Howieny w Pomigaczach.

Już na miejscu czekały na nas roześmiane elfy i renifery , które ciepło przywitały naszą grupę wycieczkową, co było dla nas miłym zaskoczeniem. Następnie udaliśmy się do Warsztatu Elfów, gdzie pomocnicy Mikołaja poczęstowali wszystkich korzenną herbatką i piernikami. Po małym poczęstunku Elfy porwały dzieci do wspólnej zabawy i tańca przy świątecznej muzyce. W pewnym momencie , ku wielkiemu zdziwieniu dzieci, w drzwiach stanął Święty Mikołaj. Radości nie było końca…..Niezwykłą frajdą nie tylko dzieciom, była możliwość zrobienia zdjęcia ze Świętym. Mikołaj nie skąpił również cukierków.

Każde dziecko własnoręcznie wykonało bombkę, a także z pomocą Elfów napisało list, a chętne dzieci zrobiły i upiekły pierniczki. Aby nabrać sił na dalsze zwiedzanie, postanowiliśmy zrobić krótką przerwę na posiłek, po czym wyruszyliśmy w dalszą drogę.

 

Zaczęliśmy od Poczty Świętego Mikołaja, gdzie każde dziecko wysłało wcześniej napisany list. Zwiedziliśmy, również pod nieobecność Mikołaja Jego chatę i zobaczyliśmy jak mieszka. Odwiedziliśmy także Mini Zoo i mieszkające w nim zwierzęta m. in. małpy, kangury i osły….Niestety wszystko co dobre , szybko się kończy, tak też i było z naszą wycieczką. Każde dziecko na zakończenie otrzymało Certyfikat Honorowego Gościa Wioski Świętego Mikołaja w Majątku Howieny.

Wizyta w Wiosce Świętego Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia
i dostarczyła wielu pozytywnych emocji, a dzieci i ich opiekunowie wyjechali pełni niesamowitych wrażeń i pięknych wspomnień.

                                                                                                                               Emilia Falkowska

GALERIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach