Dzisiaj jest: 14 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Stella, Bonawentura, Marcelin
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Z Pandą Adą - programowanie nie na ekranie

IMG 20191028 131335 Copy28 października 2019r. odbyły się zajęcia otwarte poświęcone emocjom z wykorzystaniem zestawu „Z Pandą Adą - programowanie nie na ekranie”, których celem była integracja wszystkich obszarów rozwoju dzieci – fizycznego, poznawczego, społecznego i emocjonalnego. Wzięli w nich udział uczniowie klasy czwartej. Proponowane zadania wspomagały też integrację percepcyjno-motoryczną przez rozwój procesów poznawczych współdziałających z czynnościami ruchowymi.

Zajęcia z wykorzystaniem elementów kodowania przyczyniają się do ukierunkowania dzieci na określony cel, angażują ich uwagę, wyobraźnię, ćwiczą planowanie przestrzenne i rozumienie zależności przyczynowo - skutkowych.

Proponowana metoda i narzędzia edukacyjne mogą być wykorzystywane zarówno do pracy z dziećmi w normie intelektualnej oraz podczas zajęć korekcyjno – kompensacyjnych, terapeutycznych, profilaktycznych i na zajęciach lekcyjnych na każdym etapie edukacyjnym.

Organizatorzy

Katarzyna Kristosiuk

Joanna Kuderska-Jakonczuk

Joanna Szczesiul

GALERIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach