Dzisiaj jest: 20 Sierpnia 2019    |    Imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Rodzice pracują, dzieciaki balują...

 

Bal karnawałowy Świetliczaków.  bal

       W środę 20 lutego 2019 r. dzieci z popołudniowej grupy świetlicowej w oczekiwaniu na rodziców postanowiły umilić sobie czas organizując bal karnawałowy.

      Specjalnie na tę okazję wspólnie przygotowaliśmy wyjątkowe maski, w których dzieci świetnie się bawiły przy dźwiękach skocznej muzyki. Nie zabrakło również gości specjalnych. Przybyła do nas wróżka Magdalena, wróżka Amelia, księżniczka Izabela, księżniczka Hania, księżniczka Gabrysia, księżniczka Julia, motylek Aleksandra, klaun Natalka oraz hip-hopowiec Lena , która pięknie zatańczyła wszystkim uczestnikom imprezy.

Świetliczaki doskonale się bawiły oraz chętnie uczestniczyły w konkursach m.in. taniec z balonem czy zabawa z kartkami. Nie zabrakło również tradycyjnego pociągu. Na koniec imprezy każde dziecko otrzymało słodki podarunek.

Myślę , że dzieci przeżyły niezapomniane chwile a rodzice mogli spokojnie pracować, wiedząc, że ich pociechy świetnie się bawią.

                                                                                                                                                                         Emilia Falkowska

GALERIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach