Dzisiaj jest: 28 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Konkurs "Babcia, dziadek i ja"

babcia, dziadek i jaRegionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku włączając się w obchody Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej 2012 zorganizował konkurs na film krótkometrażowy lub prezentację multimedialną pn.: „BABCIA, DZIADEK I JA”.

Celem Konkursu było upowszechnianie znaczenia relacji międzypokoleniowej, inspirowanie młodzieży do działań twórczych, rozwijanie umiejętności z zakresu technologii informacyjnej, promowanie autorytetów oraz umacnianie więzi rodzinnych poprzez wymianę doświadczeń międzypokoleniowych.

Wyróżnienie za prezentację multimedialną w tymże konkursie otrzymała uczennica klasy IIA gimnazjum – Aleksandra Chomicka.

„Decyzją Zespołu oceniającego nadesłane prace przyznano:

I MIEJSCE – Szymon Rynkiewicz z Białegostoku za film krótkometrażowy pt.: ,,Pokolenia – nie wszystko znajdziesz w Internecie”.

II MIEJSCE – Magdalena Frankowska z Białegostoku za prezentację pt.: ,,Babcia, Dziadek i Ja”.

III MIEJSCE – Jakub Rombel z Bielska Podlaskiego za film krótkometrażowy pt.: ,,Dziadkowie w oczach wnuków”.

WYRÓŻNIENIA RÓWNORZĘDNE OTRZYMALI:

1. Renata Kozłowska z Chojewa;
  2. Magdalena Nowicka, Magdalena Kustyniuk i Wiktoria Artemiuk z Bielska Podlaskiego;
  3. Aleksandra Chomicka z Wyszek;
  4. Julia Gołaszewska z Płuciczny – Tartak

Poniżej zamieściliśmy wyróżnioną prezentację naszej uczennicy Aleksandry Chomickiej

Anna Niewińska