Dzisiaj jest: 23 Czerwca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

"Świadomi zagrożenia" - wielkie wyróżnienie uczniów z naszego gimnazjum

Nasi laureaciDnia 12 czerwca 2012 roku w Centrum Astoria w Białymstoku odbył się finał ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych na realizację projektu edukacyjnego „Świadomi zagrożenia - ogień w lesie a przyroda” ogłoszonego przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych. Uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w tym konkursie. Z całej Polski na konkurs nadesłano 219 prac.

Komisja konkursowa zakwalifikowała do dalszej oceny 185. Każda praca składała się z prezentacji multimedialnej, fotoalbumu oraz krótkiego filmu, który został dodatkowo umieszczony w serwisie YouTube. Grupa dziewcząt z klas trzecich: Aldona Drozdowska, Kinga Olszańska, Edyta Chomicka, Paulina Trzeszczkowska i Joanna Godlewska zajęły II miejsce w województwie podlaskim. Nagrodzone zostały dwutygodniowym pobytem na wakacyjnej Zielonej Szkole w Białce Tatrzańskiej. Dzięki osiągnięciom uczennic szkoła otrzymała: tablicę interaktywną, wizualizer i projektor multimedialny.

W uroczystości wręczenia nagród i dyplomów wzięła udział delegacja z naszej szkoły  w osobach: dyr. Jana Falkowskiego, laureatek konkursu oraz opiekunek: Joanny Kuderskiej i Agnieszki Twarowskiej.


   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach