Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Nasi "Mali artyści" dla bł. Jana Pawła II

Szymon z tata i wychowawczyniąDnia 5 czerwca 2012 roku w Szkole Podstawowej im Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym odbyło się podsumowanie konkursu plastyczno-literackiego "Patron w wierszu i obrazie - Tworzę z Rodzicami". Wśród 60 nadesłanych prac wyłoniono dwunastu laureatów. Jesteśmy dumni, że jednym z nich został uczeń naszej szkoły z klasy II Szymon Kalinowski, który wykonał pracę konkursową wraz z mamą Beatą.

W uroczystości wręczenia nagród i dyplomów wzięła udział delegacja z naszej szkoły w osobach: dyrektora Jana Falkowskiego, laureata Szymona z tatą p.Jerzym Kalinowskim oraz opiekunką p.Bożeną Trzeszczkowską.
 

Bożena Trzeszczkowska


   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach