Dzisiaj jest: 2 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Anatol, Zygmunt, Anastazy

„Polscy poeci dzieciom – Dorota Gellner”. Konkurs w Zespole Szkół w Augustowie

sukcesy uczniówDnia 19 maja 2014 r. w Zespole Szkół w Augustowie odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Recytatorsko - Plastycznego „Polscy poeci dzieciom – Dorota Gellner”. W części recytatorskiej wzięło udział 39 uczestników, z pięciu szkół.

Tym bardziej cieszy nas fakt, iż w kategorii klas pierwszych, w części recytatorskiej II miejsce zajął   Michał Seliwanów – uczeń naszej szkoły.

Natomiast w części plastycznej,

w kategorii klas I:

• Kacper Łuczaj - II miejsce,
  • Hanna Kowalewska - III miejsce.

W kategorii klas II:

• Emilia Kowalewska - wyróżnienie.

W kategorii klas III:

• Paulina Baranowska – III miejsce.

Nagrodzonym dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy również pozostałym uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę w wyżej wymienionym konkursie, bo przecież jak podkreślali organizatorzy nie było tam przegranych.

Bożena Trzeszczkowska

Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej Zespołu Szkól w Augustowie http://zsaug.manifo.com/