Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Halowej w Rudce

Obraz 011

W dniu 27.03.2013 roku drużyna piłki nożnej naszego Gimnazjum w składzie: Przemysław Niewiński, Damian Topczewski, Dawid Łuczaj, Daniel Trzeszczkowski, Tomasz Lis, Paweł Rzepniewski, Wojciech Skórak, Grzegorz Chmielowski, Mateusz Topczewski i Patryk Gać wzięła udział w Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Rudce.

W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny reprezentujące Gimnazjum w Rudce, Gimnazjum w Nowych Piekutach, Gimnazjum w Brańsku i oczywiście nasze Gimnazjum w Wyszkach. Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” w związku z czym każda drużyna miała możliwość rozegrania 3 meczy. W każdym z nich reprezentanci naszego gimnazjum okazali się niepokonani (mecz z Rudką 4:1, z Nowymi Piekutami 6:4 i z Brańskiem 5:3) co zapewniło nam zwycięstwo w Turnieju. Dodatkowo osobistym sukcesem bramkarza naszej drużyny (Damian Topczewski) było to, że został on uznany najlepszym bramkarzem Turnieju.

Zawodnikom gratuluję wspaniałego występu.

Sławomir Warpechowski