Dzisiaj jest: 17 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce zdobyty

PDR 2019 12Już po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w  Spartakiadzie halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce. W tych rozgrywkach zwykle brało udział 8-10 szkół. Nie zawsze odnosiliśmy tam sukcesy. W ubiegłym roku w półfinale minimalnie ulegliśmy gimnazjum w Serpelicach, potem wygraliśmy mecz o 3 miejsce z Ciechanowcem i zdobyliśmy brązowe medale. W tym roku nasze apetyty były większe.

 Skład naszego zespołu stanowili:
Dawid Olendzki (bramkarz), Marcin Bazylewski, Sebastian Falkowski, Kacper Kiszko, Bartłomiej Kołodziejski, Kamil Łuczaj, Łukasz Łuczaj, Piotr Nazarko i Piotr Topczewski.
W rozgrywkach VI spartakiady wzięło udział 8 szkół podzielonych na dwie grupy. Nam los przydzielił zespoły ze szkół w Brańsku, Piekutach Nowych i Jabłoni Kościelnej. Wszystkie mecze wygraliśmy i z nadzieją jechaliśmy na finały, które odbyły się 13 marca 2019 r. W półfinale trafiliśmy na drużynę z Ciechanowca, którą pokonaliśmy z wynikiem 5-1, a w finale zmierzyliśmy się z drużyną z Zespołu Szkół w Brańsku. Po emocjonującym meczu mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa (wynik meczu 4-2) i uroczyście odebrać puchar z rąk dyrektor  ZS CKR w Rudce p. Haliny Leszczyńskiej za triumf w spartakiadzie.
Tu wypada szczególnie podziękować ZS CKR w Rudce za zaproszenie i gościnność, gdyż nie tylko zapewnili nam rozgrywki, ale też poczęstunek i transport.
Wszyscy obserwatorzy i widzowie podkreślali umiejętności naszej drużyny oraz poszczególnych zawodników, warto więc zapamiętać ich nazwiska, bo być może nie raz jeszcze o nich usłyszymy, a wtedy przysporzą nam dużo radości i dumy. Brawo!

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach