Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Przedszkolaki w Wiosce Sołtysowej.

IMG 20210610 093447441 CopyW dniach 9- 10 czerwca dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych odwiedziły Wioskę Sołtysowej w Pomigaczach. Jest to znakomite miejsce na wypoczynek oraz ciekawą edukację. Kontakt z przyrodą i zwierzętami, nieograniczona przestrzeń pobudza i inspiruje dzieci

do kreatywnej zabawy, co w dobie pandemii jest niezwykle ważne i potrzebne do prawidłowego ich rozwoju.

Największą atrakcją było dojenie sztucznej krowy. Poza tym dzieci odwiedziły chatę Sołtysowej, zwiedzały mini zoo, bawiły się z Farmerami oraz degustowały wodę z ziołami
z tamtejszego ogródka. Na zakończenie upiekły kiełbaski przy wspólnym ognisku.

Wioska Sołtysowej przeniosła dzieci w farmerski klimat oraz pozwoliła wyszaleć się na całego. Wyjazd dostarczył wielu wspomnień i na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.