Dzisiaj jest: 11 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Wyjazd mikołajkowy uczniów klas I-III

Czy istnieje dziecko, które nie chciałoby poznać Mikołaja? Raczej nie!

20191205 092706 CopyUczniowie klas I-III naszej szkoły mieli tę okazję 5 grudnia 2019 r. To właśnie w tym dniu odwiedziliśmy Wioskę Świętego Mikołaja w Pomigaczach. Każde dziecko mogło podzielić się z Mikołajem swoim mały marzeniem. Przy boku Świętego z Laponii bawiliśmy się z elfami. Po grach i zabawach przyszedł czas na rozgrzewającą herbatkę i pyszne pierniczki, a po nich pomocnicy Mikołaja zaprosili nas do wspólnych warsztatów artystycznych. Zwiedziliśmy też chatę świętego Mikołaja, Pocztę Elfów i Mini Zoo. Na zakończenie każde dziecko otrzymało Certyfikat Honorowych Gości Wioski Świętego Mikołaja.

Pobyt w Majątku Howieny pozwolił nam poczuć magię nadchodzących świąt. Z niecierpliwością czekać będziemy na nie i na kolejne spotkanie ze Świętym z Laponii.

                                                                                      Agata Wyszkowska                                                                                                            Agata Falkowska                                                                                                                  Krystyna Zabrocka                                     GALERIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach