Dzisiaj jest: 17 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Kartki do Seniorów

      Dzieci Seniorom
   21 marca 2019 roku w popołudniowej grupie świetlicowej odbyły się warsztaty wielkanocne. Dzieci pod okiem opiekunów oraz naszego gościa pani Joanny Kiełsy - przedstawiciela Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkach, wykonały przepiękne pocztówki oraz ozdoby wielkanocne.
Odwiedził nas również Pan Dyrektor, który z wielka radością przyglądał się naszej pracy. Wszyscy wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem a czas upłynął nam w miłej i przyjaznej atmosferze. Spotkanie zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem.


       Warsztaty odbyły się w ramach projektu pt. „ Dzieci Seniorom na Wielkanoc”. Organizatorem w/w projektu był GOPS we współpracy z naszą szkołą. Celem było wykonanie pocztówek i ozdób świątecznych z dziećmi, a następnie dostarczenie ich do osób starszych i samotnych z życzeniami świątecznymi.
Seniorzy często wycofują się z życia społecznego, czują się niedocenieni
i samotni, dlatego też tak ważna jest integracja osób starszych z młodszym pokoleniem, która często dostarcza wiele radości i wzruszeń. Dzięki spotkaniom z dziećmi mogą odzyskać pewność siebie oraz poczuć się ważnymi i potrzebnymi. Tak też stało się dzięki tej akcji.
Dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej za zaproszenie. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy wziąć udział w tak szczytnym przedsięwzięciu.
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy składamy najserdeczniejsze życzenia, aby ich nastrój przepełniony był radością, beztroską 
i pozostał w naszych sercach jeszcze na długi czas.
                                                                                                                                                                                     Emilia Falkowska i świetliczaki.

GALERIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach