Dzisiaj jest: 8 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Bawmy się, śmiejmy się w ten karnawałowy czas…

zabawa choinkowaNiemalże odwieczną tradycją każdej, także naszej szkoły jest "choinka szkolna" – impreza kulturalno-rozrywkowa, organizowana przez Radę Rodziców przy współpracy z Radą Pedagogiczną.

Tegoroczna zabawa karnawałowa miała miejsce dnia 15 stycznia.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem, przedszkolaki i uczniowie klas I – III SP zabawę i spotkanie z Mikołajem rozpoczęli od godziny 11.00, zaś od godz. 15.00 na parkiecie pojawili się uczniowie kl. IV –VI SP i gimnazjaliści.

Dzieci i młodzież wspaniale, beztrosko bawiła się przy dźwiękach ulubionych utworów muzycznych, migających światłach i w tle dekoracji karnawałowej, którą przygotowali członkowie Samorządu Szkolnego wraz z opiekunem organizacji i przy nieocenionej pomocy pana konserwatora.

Mamy zapewniły wszystkim dzieciom poczęstunek, aby ich pociechy nie utraciły sił do zabawy. Rodzice wsparli również swoją obecnością nauczycieli na dyżurach, by wspólnie zadbać o bezpieczną i kulturalną zabawę.

Zabawa, której towarzyszył uśmiech, radość i dobry humor z pewnością pozwoliła na lepszą integrację i zacieśnienie przyjaznych relacji wśród uczniów, co przyczynia się do tego, że nasza szkoła jest miła, przyjazna i bezpieczna.

 

Maria Porucznik

Zapraszamy do fotogalerii - link

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach