Dzisiaj jest: 25 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

Jesienny kiermasz rozmaitości Samorządu Uczniowskiego

…to jeden z niezawodnych sposobów gromadzenia funduszy na nasze ,,potrzeby specjalne’’, do których należą wydatki np. na materiały papiernicze, organizację spotkań misyjnych i otrzęsin dla szkolnych ,,kociątek”.

   10 października 2012 r. zorganizowaliśmy degustację domowych ciast za przysłowiową ,,złotówkę”. Fakt faktem łakomczuchy wydały więcej, z czego się bardzo cieszymy, ponieważ doceniono nasze zdolności ciastkarskie…i oczywiście więcej wpłynęło do samorządowej sakiewki.

Dodatkowa atrakcją, szczególnie dla maluchów, była loteria fantowa – Każdy los wygrywa!

 

Och, te pluszaki: słodkie misiaczki, kotki… albo te laleczki…czy też gadżety z modnych kreskówek…każdy je chciał mieć! Zgromadzone fanty, wśród nich także książki, poszły jak przysłowiowe ,,ciepłe bułeczki”.

   Pragniemy gorąco podziękować wszystkim za czynne włączenie się do tej akcji samorządowej. Michał, Twoje ciasteczka były boskie! Prosimy o jeszcze.

Szczególne podziękowania naszym rodzicom za okazaną pomoc w kuchni…  słodkie buziaczki drogie mamy!

Zdjęcia z kiermaszu  wkrótce..., a tu link do galerii ze potkania misyjnego

opiekun SU Maria Porucznik

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach