Dzisiaj jest: 22 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Wita Was Bond - Super Bond, czyli otrzęsiny w gimnazjum

Gimnazjalnej tradycji otrzęsin klas pierwszych stało się zadość dnia 29.10.2012r.

Nasze ,,koteczki” dorastały przez dwa miesiące, by wreszcie stać się prawowitymi uczniami naszego gimnazjum. Z pewnością przeżywali niesamowite katusze, wyobrażając sobie tortury, które czekały ich przy naszym udziale. A tu niespodzianka! Nasz scenariusz pełen powagi i godności nie przewidywał tym razem dantejskich scen i kaskaderskich popisów.

 

Kotki uwielbiają mleczko, więc wypiły je chętnie przez smoczek z butelki dla niemowląt…nawet się oblizywały.

 

Ćwiczenie w miauczeniu także nie sprawiło im większych kłopotów…oby przy tablicy też tak sobie radzili. Maluchy uwielbiają swoje mamy - przewodniczki, których żywy wizerunek noszą w myślach i sercu… portrety wychowawczyń były wspaniałe. Witamy w naszym gronie szkolnych Matejków i życzymy Wam sukcesów na szerszej arenie.

W zabawie rywalizowali ze sobą uczniowie klasy Ia i Ib. Ostatecznie talon na dzień bez pytania i sprawdzianów zdobyła klasa Ib…a to zgrane i udane koty. Gratulujemy!

Zdjęcia w fotogalerii (tu kliknij)

WITAJCIE W I KLASIE …

tradycyjne Ślubowanie uczniów kl.I SP dn.29.10.2012r. stało się okazją do mini otrzęsin naszych milusińskich. Przygotowaliśmy im zestaw trrrrudnych pytań, które jak się ostatecznie okazało, nie sprawiły im najmniejszego problemu…poza tym, że nie znały naszego dyrektora…, ale - mają jeszcze dużo czasu do naprawienia gafy.

Wszystkie dzieci zostały pasowane na uczniów klasy I SP magicznym ołówkiem i na wzór średniowiecznych rycerzy otrzymali uczniowskie insygnia w postaci medali, które własnoręcznie "wykuli" członkowie Samorządu Uczniowskiego.

Pierwszoklasistom życzymy samych szóstek. Czekamy na Was w szeregach starszyzny naszej szkoły.

Marta i Jana godnie reprezentowały SU. Medal im się też należy.

 

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach