Dzisiaj jest: 22 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2012/2013

KILKA SŁÓW O NAS…

Samorząd Uczniowski ZS im. Jana Pawła II w Wyszkach stanowią wszyscy uczniowie, których reprezentuje, wybierany przez nich każdego roku szkolnego, zarząd.

   W roku szkolnym 2012/2013 we wrześniu dokonano także wyboru opiekuna SU.

Tę funkcję po raz kolejny uczniowie jednogłośnie powierzyli p. Marii Porucznik.

   W wyniku wyborów ogólnoszkolnych wyłoniono zarząd SU na br. szkolny w składzie:

* przewodnicząca – Marta Borowska ucz. kl. IIIc

* wiceprzewodnicząca – Jana Lementowska - ucz. kl. IIIa

*skarbnik gimnazjum - Paulina Młodzianowska – ucz. kl. IIIb

*skarbnik SP – Patrycja Bazylewska – ucz. kl. VI

*sekretarz - Emilia Karpiesiuk – ucz. kl. IIIc

Nowy Zarząd SU wspólnie z opiekunem opracował plan pracy i harmonogram działań, którym przyświeca hasło: KREATYWNI, SAMODZIELNI, SAMORZĄDNI.

    Za priorytetowe zadania przyjęto kontynuację akcji ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ oraz aktywny udział w szeroko pojmowanym życiu szkoły, w szczególności poprzez czynną obecność w różnorodnych uroczystościach, imprezach, akademiach organizowanych przez szkołę.

Naszym celem jest także efektywna i kreatywna działalność na rzecz tworzenia pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym, godnego reprezentowania jej w regionie i kraju przez udział w konkursach, turniejach, projektach, zawodach sportowych o szerokim zasięgu.

     Zachęcamy wszystkie koleżanki i wszystkich kolegów do aktywnej działalności w naszej samorządowej organizacji. Czekamy na oryginalne pomysły, które moglibyśmy wspólnie wcielić w życie na szkolnym gruncie, który wciąż czeka na ciekawe uczniowskie eksperymenty.

Młodość, przebojowość i odwaga niech staną się naszą inspiracją twórczą, którą skutecznie połączymy z samodzielnością i samorządnością w kreatywnych przedsięwzięciach na rzecz własnego rozwoju, jak też na rzecz podniesienia jakości pracy naszej szkoły.

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach