Dzisiaj jest: 26 Czerwca 2024    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł

Światowy Dzień Głośnego Czytania

 9 marca 2012 r. obchodzono w naszej szkole Światowy Dzień Głośnego Czytania.  Szkoła, pod patronatem biblioteki szkolnej, aktywnie włączyła się w akcję  głośnego czytania książek dzieciom.

Uczennice z klasy IIc odwiedziły dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I - III szkoły podstawowej i czytały im bajkę „Złotowłosa i trzy misie”. Również  uczniom z klas IV-VI na lekcjach języka polskiego nauczycielka  przygotowała i przeprowadziła lekcje w taki sposób, aby mieli oni możliwość głośnego czytania różnych tekstów. Dzieci mogły też posłuchać bajek czytanych na przerwach między lekcjami w bibliotece szkolnej. Najwytrwalsi słuchacze otrzymali na koniec coś słodkiego.

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach