Dzisiaj jest: 28 Maja 2023    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Pasowanie na czytelnika 2012

Dnia 22.02.2012 r. do grona czytelników  biblioteki szkolnej dołączyli uczniowie klasy pierwszej. Uczennice działające  w aktywie bibliotecznym pod opieką pani Agnieszki Twarowskiej przygotowały z tej okazji przedstawienie pt. „Urodziny Kopciuszka". Następnie pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą szanować książki. Dopełnieniem uroczystości było uroczyste pasowanie każdego ucznia przez pana dyrektora Jana Falkowskiego na czytelnika szkolnej biblioteki.

Na pożegnanie nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowy dyplom, zakładkę do książek oraz długopis. Wręczono również pasowanym list do rodziców propagujący głośne czytanie. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki wszystkim, którzy tego dnia wypożyczyli książkę.

Mam nadzieję, że nowi czytelnicy będą chętnie odwiedzali bibliotekę przez następne lata.

Agnieszka Twarowska - bibliotekarka


   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach