Dzisiaj jest: 24 Lutego 2019    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

V Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych

turniej piłki halowejW środę 13.04.2016 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach odbył się V Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach – chłopców i dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn reprezentujących 4 szkoły:
•    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym – 1 drużyna (chłopców)
•    Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Strabli – 2 drużyny (po jednej w kategorii chłopców i dziewcząt)
•    Szkoła Podstawowa im. ks. F. J. Falkowskiego w Topczewie – 3 drużyny (1 dziewcząt i 2 chłopców)
•    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wyszkach – 3 drużyny (1 dziewcząt i 2 chłopców).

Sędziami zawodów byli: Wiesław Tyszkiewicz, Jacek Falkowski i Sławomir Warpechowski. Rozgrywki prowadzono w systemie „każdy z każdym” rozgrywając w obu kategoriach 18 meczów.

A poniżej wyniki kilkugodzinnych zmagań:

Kategoria dziewcząt:
I.    Miejsce – SP Wyszki
II.   Miejsce – SP Topczewo
III.  Miejsce – SP Strabla

Kategoria chłopców:
I.   Miejsce – SP Wyszki 1
II.  Miejsce – SP Topczewo 1
III. Miejsce – SP Strabla
IV.  Miejsce – SP Topczewo 2
V.   Miejsce – SP Łubin Kościelny
VI.  Miejsce – SP Wyszki 2

Tradycyjnie już wyłoniono wyróżniających się uczestników turnieju. Najlepszym zawodnikiem wśród chłopców okazał się Kacper Kiszko (SP Topczewo), natomiast wśród dziewcząt – Sylwia Górska (SP Topczewo). Najlepszymi strzelcami zostali: wśród chłopców  – Marcin Bazylewski (SP Wyszki – 11 bramek) i wśród dziewcząt – Andżelika Pietraszko (SP Wyszki – 7 bramek). Tytuł najlepszego bramkarza wśród chłopców odebrał Szymon Niewiński (SP Wyszki) oraz wśród dziewcząt – Sielewińska Anna (SP Strabla).
Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni medalami (zwycięzcy za miejsce na podium, pozostali za udział).
Rozgrywki przebiegały w miłej i sportowej atmosferze.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za przybycie i grę fair play.
Do zobaczenia za rok???

Sławomir Warpechowski