Dzisiaj jest: 15 Sierpnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

VII Gminny Turniej Szkół Podstawowych "Futsal Cup 2018" w Wyszkach

fytsal cupFotogaleria - Futsal Cup 2018

27 lutego 2018 r. odbył się VII Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych "Futsal Cup 2018" w Wyszkach. Jak co roku organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wyszkach (wcześniej oczywiście jako  Zespół Szkół).
Tegoroczny turniej dzięki finansowemu wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z siedzibą w Wyszkach mógł odbyć się w ramach profilaktyki uzależnień  pod hasłem „GRAMY REALNIE, NIE WIRTUALNIE” CZYLI RUCH I RYWALIZACJA SPORTOWA ZAMIAST UŻYWEK I KOMPUTERA.

Turniej miał przede wszystkim umożliwić uczniom spędzenie dnia w szkole w atrakcyjnej formie poprzez rywalizację sportową oraz realizację profilaktyki dotyczącej zdrowego stylu życia i bezpieczeństwa w sieci.
W turnieju wzięło udział 108 zawodniczek i zawodników z 12 zespołów, w tym 8 drużyn chłopców i 4 dziewcząt z następujących szkół:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym,
Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Strabli,
Szkoła Podstawowa im. Księdza Franciszka Jakuba Falkowskiego w Topczewie,
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wyszkach.
Rozgrywki chłopców odbyły się systemem „pucharowym”, a dziewcząt „każdy z każdym”.  Mecze sędziowali oraz prowadzili (i trzeba przyznać, że poradzili sobie bardzo dobrze!) uczniowie naszych oddziałów gimnazjalnych: Damian Bazylewski, Marcin Bańkowski, Kacper Kowalewski, Rafał Sienicki. Ponadto rozgrywki uwieczniała na fotografii również uczennica – Natalia Nazarko.
Na zakończenie turnieju szkoły otrzymały z rąk dyrektora p. Jacka Falkowskiego i wicedyrektor p. Marty Warpechowskiej puchary, a zawodnicy pamiątkowe medale.


Klasyfikacja końcowa turnieju.                

                        Chłopców                                                  Dziewcząt

Msc.

Drużyna/opiekun/skład

Msc.

Drużyna/opiekun/skład

 1

SP Wyszki 1

 1

SP Wyszki

op. Jan Falkowski

op. Jan Falkowski

Marcin Bazylewski, Kacper Młodzianowski, Błażej Nazarko, Błażej Niewiński, Maciek Twarowski, Tomek Łuczaj, Jacek Łuczaj, Marcin Nazarko, Czarek Niewiński.

Jowita Malinowska, Emilia Kowalewska, Agata Falkowska, Julia Angielczyk, Kornelia Angielczyk, Karolina Szymkowska, Izabela Malinowska, Natalia Miluska, Wiktoria Olszańska, Hanna Kowalewska.

 2

SP Topczewo 1

 2

SP Topczewo 1

op. Andrzej Karpiesiuk

op. Edyta Krasowska

Przemysław Falkowski, Wojciech Łuczaj, Sebastian Ostrowski, Dawid Kardaszewicz, Kacper Pruszyński, Jakub Wyszkowski, Kacper Łuczaj.

Natalia Karpiesiuk, Klaudia Boguszewska, Natalia Poniatowska, Daria Matczenia, Daria Olejnik, Monika Markowska, Aleksandra Łuczaj.

 3

SP Strabla

 3

SP Topczewo 2

op. Rafał Mańko

op. Edyta Krasowska

Jakub Awruk, Kacper Nazarko, Hubert Wójcik, Daniel Chomicki, Maciek Szolc, Patryk Leszczyński, Hubert Leszczyński, Piotr Lachowski, Hubert Onopa, Michał Zgiet, Michał Demianko, Olek Mieszczyński.

Aleksandra Wyszkowska, Julia Wyszkowska, Małgorzata Kardaszewicz, Ines Matczenia, Zuzanna Olejnik, Karolina Dziemian, Karolina Trzeszczkowska, Magdalena Sielewończuk.

 4

 

SP Topczewo  2
 4

SP Łubin Kościelny

 

op. Andrzej Karpiesiuk

Op. Ewa Zawadzka

 

Damian Kamiński, Michał Krysiuk, Wiktor Olendzki, Daniel Poniatowski, Dawid Pruszyński, Kacper Moczydłowski, Kacper Bieliński.

Patrycja Złotkowska, Kinga Tracikowska, Daria Zawadzka, Julia Szpakowska, Anna Bolesta, Małgorzata Żarska, Julia Bolesta, Natalia Filipowicz.

 5

SP Łubin Kościelny

 

Op. Ewa Zawadzka

 

Adrian Bolesta, Bartłomiej Dołoto, Kamil Kondrat, Miłosz Mateuszuk, Jakub Wasilewski, Kamil Pruszyński, Jakub Karpiesiuk.

 
6

SP Wyszki 3

 

op. Jan Falkowski

 

Ksawery Onopa, Hubert Tworkowski, Karol Oksiuta, Patryk Niewiński, Kamil Morzy, Adam Wyszkowski, Karol Pierzchało, Marcin Trzeszczkowski, Mateusz Szeszko, Marcin Topczewski.

 

7

SP Wyszki 2

 

op. Jan Falkowski

 

Marcin Nazarko, Czarek Niewiński, Bartek Niewiński, Szymon Borowski, Kacper Niewiński, Szymon Miluski, Michał Seliwanów, Michał Sygocki, Kacper Łuczaj, Mateusz Chomicki.

 

8

SP Topczewo 3

 

op. Andrzej Karpiesiuk

 

Karol Grygoruk, Konrad Idźkowski, Łukasz Baranowski, Tomasz Pruszyński, Kamil Seliwanów, Mateusz Kowalczyk, Szymon Łuczaj, Jakub Puchalski, Kacper Dziemian, Jakub Trzeszczkowski.

 

Ponadto wyróżniono indywidulanie statuetkami następujące piłkarki i piłkarzy:

Nazwa wyróżnienia

Dziewczęta/zespół/bramki

Chłopcy/zespół/bramki

Król strzelców

Jowita Malinowska/Wyszki /4

Marcin Bazylewski /Wyszki /11

MVP

Natalia Karpiesiuk/Topczewo1/4

Kacper Nazarko/Strabla

Najlepszy bramkarz

Iza malinowska/Wyszki

Przemek Falkowski/Topczewo

Zestawienie i wyniki meczów i rozgrywek

I – turniej dziewcząt

Mecz nr

Wynik

Strzelcy bramek

1

Łubin Kościelny

Wyszki

0

2

 

Jowita Malinowska - 2

2

Topczewo 1

Topczewo 2

4

0

Natalia Karpiesiuk – 2

Klaudia Boguszewska - 2

 

3

Topczewo 1

Wyszki

0

1

 

Jowita Malinowska - 1

4

Łubin Kościelny

Topczewo 2

1

1

Julia Bolesta - 1

Małgorzata Kardaszewicz - 1

5

Łubin Kościelny

Topczewo 1

0

3

 

Natalia Karpiesiuk - 2

Klaudia Boguszewska - 1

6

Wyszki

Topczewo 2

1

1

Jowita Malinowska - 1

Małgorzata Kardaszewicz - 1

II – turniej chłopców

Mecz nr

Wynik

Strzelcy bramek

1

Strabla

Topczewo 2

3

3

Hubert Wójcik – 2

Maciek Szolc - 1

Dawid Pruszyński - 1

2

Wyszki 3

Łubin Kościelny

1

5

Ksawery Onopa - 1

Adrian Bolesta – 3

Jakub Wasilewski – 2

3

Wyszki 2

Topczewo 1

0

3

 

Sebastian Ostrowski – 1

Wojtek Łuczaj - 2

4

Wyszki 1

Topczewo 3

10

0

Marcin Bazylewski – 6

Marcin Nazarko – 2

Kacper Młodzianowski – 1

Maciek Twarowski 1

 

5

Strabla

Topczewo 1

1

3

Kacper Nazarko - 1

Hubert Wójcik (sam.)

Kacper Pruszyński - 2

6

Wyszki

Łubin Kościelny

5

2

Marcin Bazylewski – 3

Błażej Nazarko 1

Marcin Nazarko – 1

Kacper Młodzianowski – 2 (sam.)

7

Wyszki 2

Topczewo 2

0

2

 

Dawid Pruszyński - 1

Daniel Poniatowski - 1

8

Wyszki 3

Topczewo 3

5

0

Kamil Morzy – 1

Adam Wyszkowski – 1

Ksawery Onopa – 3

 

9

Łubin Kościelny

Topczewo 2

1

2

Adrian Bolesta - 1

Michał Krysiuk – 1

Daniel Poniatowski – 1

10

Strabla

Wyszki 3

3

1

Kamil Morzy (sam)

Hubert Wójcik – 1

Kacper Nazarko – 1

Ksawery Onopa - 1

11

Strabla

Topczewo 2

5

2

Kacper Nazarko – 1

Hubert Wójcik – 2

Jakub Awruk - 2

Michał Krysiuk – 2

12

Wyszki 1

Topczewo 1

1

0

Marcin Bazylewski – 1

 

13

Topczewo 1

Strabla

2

karne – 3

2

karne – 0

Kacper Pruszyński - 2

Jakub Awruk – 1

Kacper Nazarko – 1

   
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach