Dzisiaj jest: 25 Stycznia 2020    |    Imieniny obchodzą: Tatiana, Paweł, Miłosz
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

"Wstańcie, chodźmy..."

DSCF8992
  
   16 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Papieski. Hasłem przewodnim tego dnia były słowa Jezusa „Wstańcie, chodźmy…”, które wypowiedział do uczniów podczas modlitwy w Ogrójcu, na chwilę przed pojmaniem go przez zbirów nasłanych przez arcykapłanów.

 

 

 

 

Patron szkoły, Jan Paweł II pragnąc zachęcić i zmobilizować wszystkich abyśmy czuwając, z wiarą, weszli w kolejne tysiąclecie wydał książkę, której tytuł, również zaczerpnął z Ewangelii wg. św. Marka – „Wstańcie, chodźmy…”

Podążając za tym wezwaniem nauczyciele wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Wyszkach, zgromadzili się na hali sportowej aby poprzez modlitwę różańcową wspomnieć Patrona, który został powołany do Stolicy Piotrowej 41 lat temu. Wspólną modlitwę rozpoczął dyrektor szkoły p. Jacek Falkowski wraz z p. wicedyrektor Martą Warpechowską.                                  

           Po skończonej modlitwie delegacja szkoły złożyła kwiaty oraz zapaliła znicz pod pomnikiem naszego Patrona św. Jana Pawła II . W tym czasie pozostała społeczność szkolna zaintonowała ulubioną pieśń Papieża Polaka – „Barkę.” Na zakończenie szkolnej uroczystości, pan dyrektor podziękował wszystkim za skupienie i chwilę refleksji.

                                                                                                                      p. Emilia Falkowska

ZDJĘCIA                                                                                                                                   p. Renata Olszańska

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach