Dzisiaj jest: 2 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Balbina, Paulina, Bibiana

"Kochające serce jest zawsze młode" - Dzień Babci i Dziadka w szkole.

artysciDn. 21.01.2014 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jak co roku wnuczęta, czyli dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III szkoły podstawowej wraz ze swoimi wychowawczyniami zaprosiły do szkoły dziadków i babcie. Przygotowały wiersze, piosenki i życzenia płynące z małych, ale „gorących” serc, bo – tegorocznemu świętowaniu towarzyszyło „serduszko” – na dekoracji w myśli przewodniej „Kochające serce jest zawsze młode”, na emblematach, które przyklejono babciom i dziadkom na powitanie oraz jako prezent z okazji ich święta.

 Występy artystyczne dzieci przeplatały konkursy z udziałem babć i dziadków. W konkursach wnukowie dzielnie pomagali swoim gościom pomagając w trudnych zadaniach oraz dopingując śpiewem i ciekawymi hasłami niczym wytrawni kibice sportowi. Wszyscy przeżywali wielkie emocje, bawiąc się przy tym doskonale.

Na koniec wszystkie zgromadzone wnuczęta zaśpiewały swoim babciom i dziadkom „Życzymy, życzymy… i wręczyły upominki.

W imieniu obdarowanych za niespodzianki, prezenty i życzenia podziękowała babcia p. Anna Niewińska, która okazując wzruszenie spotkaniem oprócz podziękowań gratulowała także wspaniałej uroczystości i wyraziła nadzieje na spotkanie za rok.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego święta.

Agata Falkowska

Elżbieta Ułaszonek

Zdjęcia w fotogalerii - link

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach