Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki

mrg16 czerwca br. odbył się w naszym gimnazjum VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki. Już tradycyjnie organizuje go i odpowiada za całość MRG wspólnie z opiekunami.  Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy to test pisemny składający się z pytań zamkniętych, drugi to część ustna. Uczniowie odpowiadali w zespołach trzyosobowych.  Pytania dotyczyły głównie samorządu gminnego, pracy wójta, rady gminy oraz historii szkoły w Wyszkach. Należy przyznać, iż wszyscy uczestnicy wykazali się wysoką wiedzą merytoryczną z zakresu wyżej wymienionej tematyki. Miejsca przedstawiają się następująco:


I MIEJSCE –

KLASA III B
Ewa Falkowska, Patrycja Malinowska, Paulina Nazarko

II MIEJSCE –

KLASA III A
Kinga Młodzianowska, Natalia Falkowska, Natalia Zabrocka

III MIEJSCE –

KLASA II A
Daria Pruszyńska, Aleksandra Warpechowska, Beata Kardaszewicz

IV MIEJSCE –

KLASA I B
Karolina Falkowska, Katarzyna Olszewska, Karolina Zdrojkowska

V MIEJSCE –

KLASA I A
Paulina Chomicka, Magdalena Walicka, Paulina Michalska


Nagrody ufundował Wójt Gminy Wyszki i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Bożena Pierzchało
Anna Twarowska

Zdjęcia w fotogalerii - link

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach