Dzisiaj jest: 30 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir

Wybory uzupełniające do Młodzieżowej rady Gminy Wyszki 2015

wybory nrg28 września 2015r. odbyły się w naszej szkole wybory uzupełniające do MRG. O pięć miejsc w radzie ubiegało się 10 uczniów z kl. Ia i Ib gimnazjum: Gabriela Angielczyk, Damian Bazylewski, Paulina Chomicka, Gabriela Górska, Tomasz Krasowski, Paulina Michalska, Aleksandra Pasińska, Karolina Pierzchało, Julia Perkowska, Maja Szolc. Zgodnie z kalendarzem wyborczym kampania trwała 10 dni. Kandydat ubiegający się o mandat radnego przygotował plakat wyborczy i prowadził kampanię.

Najwięcej głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi następujący uczniowie: Damian Bazylewski, Gabriela Angielczyk, Paulina Chomicka, Aleksandra Pasińska, Paulina Michalska.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się kandydować. Przypominamy, że wyżej wymienieni uczniowie funkcję swą sprawować będą przez rok. Kolejne wybory do MRG Wyszki już VII kadencji odbędą się w przyszłym roku szkolnym. Mamy nadzieję, iż nowi radni staną na wysokości zadania i spełnią wyborcze obietnice. Przed nami sesja inauguracyjna, ślubowanie radnych i uzupełnienie składu Prezydium oraz praca na rzecz szkoły i lokalnego środowiska.

Opiekunowie:
B. Pierzchało
A. Twarowska
T. Wielanowski

Zdjęcia w fotogalerii - tu link

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach