Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

VI Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Wyszki…

MRG   29 listopada 2013r. odbyła się VI sesja MRG V kadencji. Podczas, której gościliśmy władze gminy i szkoły oraz uczniów klasy I B naszego gimnazjum w roli obserwatorów. Sesję prowadziła Przewodnicząca Rady Wioleta Niewińska, uczennica klasy IIIA. Na początku radne z klas I gimnazjum złożyły ślubowanie i mogły zgodnie z prawem wykonywać swój urząd. W demokratycznych wyborach wszyscy radni wybrali wiceprzewodniczących oraz sekretarza.   Następnie już w głosowaniu jawnym wybrano kronikarzy Rady.

Podczas tej sesji MRG przyjęła PLAN PRACY na rok szkolny 2013/ 2014. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że w miarę sił i możliwości będą pracować na rzecz rozwoju i aktywizacji dzieci i młodzieży oraz dobra lokalnej społeczności.

SKŁAD MRG WYSZKI V KADENCJI

 1. PRZEWODNICZĄCA – Wioleta Niewińska
 2. WICEPRZEWODNICZĄCA – Martyna Onopa
 3. WICEPRZEWODNICZĄCY – Kamil Topczewski
 4. SEKRETARZ – Patrycja Bazylewska
 5. SKARBNIK – Krzysztof Bogusz
 6. KRONIKARZ – Martyna Bogusz
 7. KRONIKARZ – Kinga Młodzianowska
 8. Diana Puchalska
 9. Natalia Zabrocka.
 10. Katarzyna Awruk
 11. Katarzyna Hryniewicka
 12. Emilia Palczewska
 13. Anna Krasowska
 14. Natalia Miluska
 15. Maria Warpechowska

Opiekunowie Rady – nauczycielki: Bożena Pierzchało i Anna Twarowska

Tadeusz Wielanowski – zastępca Wójta, Sekretarz Urzędu Gminy Wyszki i opiekun MRG

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach