Dzisiaj jest: 8 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Ostatnia sesja MRG VI kadencji

mrg16 czerwca 2016r.  odbyła się  także ostatnia sesja MRG Wyszki VI kadencji. Było to uroczyste podsumowanie dwóch lat pracy rady. Obecnością swą zaszczycili nas: Pan Wójt Mariusz Korzeniewski, Pani Skarbnik Teresa Falkowska, Sekretarz Pan Tadeusz Wielanowski,

Pan Dyrektor Jan Falkowski, Pani Wicedyrektor Marta Warpechowska oraz opiekunki rady Anna Twarowska i Bożena Pierzchało. Władze gminy wręczyły wszystkim radnym pamiątkowe podziękowania i książki.  
 Na zakończenie Wiceprzewodnicząca Rady Kinga Młodzianowska w imieniu wszystkich radnych powiedziała:
"Serdecznie dziękujemy władzom naszej gminy, dyrekcji szkoły i opiekunom za wsparcie, życzliwość i pomoc. Dzięki pełnionej funkcji w Młodzieżowej Radzie Gminy Wyszki dużo nauczyliśmy się, wiemy co znaczy demokracja w praktyce, jak wygląda kampania wyborcza, praca w komisji wyborczej i co to są demokratyczne wybory. Doświadczenie, które zdobyliśmy na pewno zaowocuje w naszym dorosłym życiu, a nam przyszłym absolwentom w nowych szkołach. Obiecujemy, że staniemy na wysokości zadania, wykorzystamy zdobytą wiedzę i umiejętności. Będziemy kreatywni i otwarci na nowe wyzwania".
Warto dodać, iż sesje robocze rady odbywały się w szkole. W miarę możliwości starali się w nich uczestniczyć wszyscy radni. Prowadzona jest kronika rady, gazetka ścienna i redagowany "Głos Młodych’"
SKŁAD MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY VI KADENCJI PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
PRZEWODNICZĄCA – Natalia Zabrocka
WICEPRZEWODNICZĄCE – Kinga Młodzianowska i Martyna Bogusz.
SKARBNIK – Gabriela Angielczyk
SEKRETARZ – Beata Kardaszewicz
Pozostali radni:
Aleksandra Pasińska, Paulina Chomicka, Paulina Michalska, Damian Bazylewski, Emilia Filipczuk, Gabriela Wyszkowska, Kamil Marczuk, Ewa Rzepniewska, Hubert Falkowski, Afrodyta Górska.

Opiekunki MRG Wyszki
Anna Twarowska
Bożena Pierzchało

Zdjęcia w fotogalerii - zapraszamy:)

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach