Dzisiaj jest: 16 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt

Zaproszenie do konkursu

   Dnia 28 marca 2012r. (środa) o godz. 10.00 odbędzie się w Gimnazjum w Wyszkach III Szkolny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki. Każdą klasę Gimnazjum (I-III) reprezentować będzie 3-osobowy zespół.

                Konkurs będzie składać się z dwóch części - pisemnej i ustnej. W pierwszej części uczniowie w zespołach odpowiadają na pytania pisemnie, zaś w drugiej odpowiadają ustnie, losując pytanie.

                Zgłoszenia uczestników proszę kierować do Pani B. Pierzchało, która przygotuje także odpowiednie materiały.

Zapraszam do udziału. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Opiekun MRG
Bożena Pierzchało

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach