Dzisiaj jest: 25 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

„Cukierku, ty łobuzie”- konkurs czytelniczy rozstrzygnięty!

DSCF560028 lutego 2018r. uczniowie klasy II przystąpili do pisania testu ze znajomości książki Waldemara Cichonia „Cukierku, ty łobuzie”. Miło nam zakomunikować, że poziom wiedzy uczniów był bardzo wysoki, a wyniki przedstawiają się następująco:

 

 

 

I miejsce -

Hubert Niewiński- 17p.

Aleksandra Baranowska- 17p.

II miejsce -

Sebastian Gromada- 15p.

Dawid Tworkowski- 15p.

Krystian Pietraszko- 15p.

III miejsce -

Eliza Chomicka- 14p.

 

 

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc oprócz okolicznych dyplomów otrzymali również nagrody rzeczowe, natomiast pozostali uczestnicy dyplomy i słodką przekąskę. Oczywiście gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, bo wygrał każdy. Poprzez sam fakt czytania  i częstego kontaktu z książką, zyskujemy przecież tak wiele!

 

Składam serdeczne podziękowania nauczycielom i rodzicom, którzy zachęcali dzieci do czytania i udziału w konkursie, a spółdzielni uczniowskiej „Pszczółka” za sponsorowanie nagród.

 

 

Agnieszka Twarowska

 

 

DSCF5335

 

 

 

 

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach