Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Światłowody – przyszłość technologiczna naszej gminy - nie tylko najbogatszym

jmdiFirma JMDI we współpracy z gminą Wyszki i w ramach projektu unijnego planuje do końca sierpnia 2018 r. wybudować na terenie gmin: Wyszki, Brańsk i Bielsk Podlaski sieć internetową o przepustowości co najmniej 100 Mb/s. W efekcie projektem zostaną objęte obszary w większości w zabudowie jednorodzinnej  w miejscowościach:

Brańsk, Bronka, Brześcianka, Budlewo, Bujnowo, Falki, Filipy, Godzieby, Grabowiec, Ignatki, Jarmarkowszczyzna, Kalinówka, Kalnica, Kamienny Dwór, Koćmiery, Kowale, Kożuszki, Krupice, Łapcie, Łubice, Łubin Kościelny, Łubin Rudołty, Łuczaje, Malesze, Mieszuki, Nowe Bagińskie, Osówka, Pierzchały, Poletyły, Puchacze, Pulsze, Samułki Duże, Samułki Małe, Sasiny, Stare Bagińskie, Stryki, Szastały,  Szczepany, Szpaki, Warpechy Stare, Wiktorzyn, Wólka Pietkowska, Wypychy, Wyszki, Zakrzewo, Załuski Koronne, Załuski Kościelne, Zdrojki
Nie oznacza to jednak wykluczenia innych punktów gminy z  infrastruktury światłowodowej. Jeśli projekt będzie się cieszył dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, planowane jest zainstalowanie technologii światłowodowej również w pozostałych obszarach.
Dzięki inwestycji w nowoczesną sieć światłowodową wielu mieszkańców, a także jednostki publiczne, otrzymają możliwość korzystania z bardzo szybkiego Internetu oraz szeregu usług dodatkowych, świadczonych przez firmę JMDI, w tym z cyfrowej telewizji oraz telefonii.
O postępie prac oraz możliwości przyłączenia się do sieci światłowodowej będziemy Państwa informować na bieżąco. Informacje bezpośrednio z firmy JMDI będą Państwu przekazywane w postaci materiałów reklamowych i kontaktu od osób odpowiedzialnych za kontakt z klientami firmy.
Jeśli zainteresowała kogoś ta technologia i chciałby porozmawiać na jej temat, więcej informacji uzyska bezpośrednio u opiekuna regionu: Magdaleny Angielczyk - tel. 519 302 390 oraz na stronie http://jmdi.pl/internet-ze-swiatlowodem-co-to-takiego/.
Warto również zweryfikować możliwość instalacji usług JMDI dla swojego miejsca zamieszkania na stronie http://jmdi.pl/powiat-bielski-sprawdz-dostepnosc/.
Polecamy skorzystanie z możliwości, jakie daje sieć światłowodowa JMDI.

Magda Bachańska

mapa

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach