Dzisiaj jest: 1 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Antonina, Antoni, Albin

Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole - 15.10.2012 r.

Dnia 15 października w Zespole Szkół w Wyszkach odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na wspólne świętowanie przybyli zaproszeni goście w osobach: Wójta Urzędu Gminy Wyszki p. R. Perkowskiego wraz ze współpracownikami, Przewodniczącego Rady Gminy p. J. Wyszyńskiego, emerytowanego proboszcza porafii Wyszki ks. H. Filipowicza, emerytowanych nauczycieli i rodziców.

Apel przygotowali uczniowie klas II-III pod kierunkiem p. B. Trzeszczkowskiej i p. A. Wyszkowskiej. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, prezentowały humorystyczne scenki, wszystko po to, aby okazać nauczycielom swoją wdzięczność za trud i za ciężką pracę.

 

Kolejnym punktem uroczystości była „Gala oskarowo – jabłkowa”. Uczniowie nagradzali jabłkami gości, nauczycieli i pracowników szkoły nominowanych w różnych kategoriach.

W organizację imprezy czynnie włączył się Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. M. Porucznik .

Po występie artystów głos zabrał Dyrektor p. J. Falkowski oraz przybyli goście. Kierowali oni ciepłe słowa oraz życzenia do wszystkich pracowników szkoły. W imieniu nauczycieli emerytowanych życzenia składała p. Anna Niewińska, w imieniu rodziców p. Beata Kalinowska – przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej. Były też piękne kwiaty od rodziców i uczniów dla wszystkich nauczycieli i gości.

Miłym akcentem tej uroczystości było wręczenie nagród wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły przez   p. Wójta i p. Dyrektora, którzy także przekazali życzenia całej społeczności szkolnej.

W imieniu tejże społeczności składamy podziękowanie gościom uroczystości na czele z p. Wójtem oraz rodzicom naszych uczniów.

Dumni jesteśmy, że nasza koleżanka p. M. Porucznik otrzymała nagrodę Kuratora Oświaty. Gratulujemy.

Uwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek przy kawie, zorganizowany przez rodziców.

 

Bożena Trzeszczkowska

Zdjęcia z uroczystości w fotogalerii (tu kliknij)

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach