Dzisiaj jest: 16 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt

„Aktywna forma wypoczynku, to najzdrowszy wypoczynek”

DSC00755     Zgodnie z tą zasadą, dnia 22.01.2019 r. został zorganizowany wyjazd do Jumper Parku w Białymstoku. Wzięła w nim udział grupa dzieci z klas I – IV Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach pod bacznym okiem opiekunek: p. A. Falkowskiej,p. E. Falkowskiej, p. R. Olszańskiej i p. B. Trzeszczkowskiej.

     Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, dzieci korzystały z szeregu atrakcji, m.in. trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

      Pobyt w Jumper Parku miał na celu wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowania sportem. Uświadomił dzieciom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Po skończonej zabawie, w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły.

                                                                                                                                                Bożena Trzeszczkowska

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach