Dzisiaj jest: 25 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

„Śpiewajmy i grajmy Mu, Małemu”- XI Koncert Kolęd

     Już od 11 lat kultywujemy w naszej szkole tradycję śpiewania kolęd. Ku naszej radości inicjatywa ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 17 stycznia 2019 nasza szkoła miała zaszczyt gościć przyjaciół z innych szkół : SP w Boćkach, SP w Holonkach, SP w Łubinie Kościelnym i SP w Topczewie. Koncert kolęd swoją obecnością uświetnili przedstawiciele Urzędu Gminy Wyszki, Banku Spółdzielczego w Brańsku, Banku Spółdzielczego w Wyszkach.     

            Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły pan Jacek Falkowski, który powitał zebranych gości i przekazał mikrofon kolędnikom.

Program koncertu zawierał 17 utworów. Były to znane kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce bożonarodzeniowej. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom. Występy były przygotowane pod względem zarówno muzycznym jak i wizualnym. Ogromne emocje wzbudził występ przedstawicieli Urzędu Gminy i naszej szkoły. W postaci występu teatralnego zaprezentowali utwór „Uciekali, uciekali”. Grupa została nagrodzona gromkimi brawami, nie tylko za występ, ale także za trud włożony w przygotowanie spektaklu, który wymagał integracji osób w różnym wieku i instytucji.

Na zakończenie przedstawiciele BS w Brańsku podarowali uczestnikom upominki. Natomiast dyrekcja naszej szkoły podziękowała wszystkim za przybycie, a następnie wręczone zostały pamiątkowe dyplomy. Goście i wykonawcy zostali zaproszeni na karnawałowy poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji koncertu, a są nimi BS w Brańsku, BS w Brańsku oddział w Wyszkach, Rada Rodziców, Spółdzielnia Uczniowska „Pszczółka” z naszej szkoły oraz p. Anna Wyszkowska- Kondraciuk, która przygotowała dekorację.

Do zobaczenia za rok

                                                                                                                                             Renata Olszańska

                                                                                                                                             Joanna Szczesiul

GALERIA

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach