Dzisiaj jest: 16 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt

W karnawale same bale !

W karnawale same bale!

            IMG 20190222 112154 22 lutego dzieci z najmłodszych grup przedszkolnych bawiły się na karnawałowym balu przebierańców. Uczestnicy już od rana nie mogli doczekać się, kiedy pokażą swoje przepiękne stroje. W końcu nadeszła ta niepowtarzalna chwila i jak na prawdziwy bal przystało, przybyła na niego cała plejada bajkowych gwiazd: księżniczki, rycerze, piraci, wróżki, batmani, spidermani, policjanci i strażacy oraz wiele innych, których nie sposób wymienić. Wszyscy wyglądali bajecznie.

Dzieci w swych efektownych strojach prezentowały się przed całą grupą oraz pozowały do zdjęć. Następnie przy skocznej muzyce disco rozpoczęły się tańce i zabawy w kółeczkach. Dzieci bawiły się wyśmienicie, a poznać to było można po ich uśmiechach i radosnych nastrojach. Przy  radosnych dźwiękach znanych przebojów uczestnicy tańczyli poznane w przedszkolu tańce: kaczuszki, woogie boogie, pingwinki itp. Wspólna zabawa integrowała dzieci i dostarczyła mnóstwo uśmiechu, wypieków na twarzy, ale przede wszystkim wiele radości. W chwili odpoczynku był słodki poczęstunek, a na zakończenie, w podziękowaniu za wspólną zabawę, słodka niespodzianka.

Serdecznie dziękuję rodzicom za przygotowanie pięknych strojów.

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

GALERIA

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach