Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Zimowo-świąteczne warsztaty w przedszkolu

     6 grudnia w grupie przedszkolnej 3,4-latków odbyły się warsztaty, w których udział wzięły nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Na początku dzieci odważnie zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, a cel był bardzo ważny – wizyta Mikołaja po poprawnym wykonaniu 10 zadań.

Dzieci śpiewały, tańczyły i recytowały bawiąc się przy tym znakomicie, a rodzice dumnie obserwowali swoje pociechy bijąc gromkie brawa po każdym wykonanym zadaniu. Mikołaj obietnicy dotrzymał i odwiedził przedszkolaków tuż po skończonej zabawie. Dzieci otrzymały prezenty, które sprawiły im radość. Gdy emocje odrobinę opadły dzieci wraz z rodzicami wykonały bałwanki z kolorowych skarpetek. Każdy był inny, ale równie fajny i pomysłowy. Na zakończenie, czując atmosferę zbliżających się świąt, dzieci z pomocą rodziców wykonały kartki świąteczne. 

     Był to bardzo piękny i mile spędzony czas. Uśmiech nie znikał z buziek przedszkolaków, a rodzice choć na chwilę mogli zapomnieć o codziennych troskach i znowu poczuć się jak dzieci. Była to również znakomita okazja do lepszego poznania się oraz wymiany zdań na różne tematy. Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się i wzięli udział w warsztatach. Mam nadzieję, że nie było to nasze ostatnie tego typu spotkanie.

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

GALERIA

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach