Dzisiaj jest: 23 Czerwca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin

Wyjazd do Fabryki Misia

            10 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych 3,4-latków, 5-latków i 6-latków odwiedziły Fabrykę Misia w Białymstoku.

Był to wyjazd zorganizowany z okazji Mikołajek. Dzieci miały możliwość lepiej się poznać, zaprzyjaźnić i współpracować, a na to nie ma lepszego sposobu niż wspólna zabawa. Nie od dziś wiadomo, że ruch odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym rozwoju małego dziecka, więc taki wyjazd był nie tylko rozrywką, ale miał również walory edukacyjne. Dzieci pokonując labirynty, baseny z piłkami i tory wspinaczkowe musiały się nie lada natrudzić, aby dotrzeć do wyjścia. W trakcie zabawy dzieci odwiedził miś, który tańczył, zadawał zagadki i bawił się razem z przedszkolakami. Dzieci miały okazję odwiedzić dom św. Mikołaja oraz salę, w której powstają misie. Radości nie było końca. Dzieci po długiej zabawie były zmęczone, ale bardzo zadowolone.

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

GALERIA

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach