Dzisiaj jest: 30 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir

Wyjazd do kina

20181010 13361410 października 2018 roku uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w wyjeździe edukacyjno-integracyjnym do Białegostoku. Najpierw obejrzeli film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” inspirowany bestsellerem Arkadego Fiedlera. Potem udali się przed budynek Archiwum Państwowego w Białymstoku na Rynku Kościuszki, by obejrzeć wystawę prac plastycznych nagrodzonych w konkursie „Niepodlegli dla Niepodległej” zorganizowanym w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego zapalili znicz i podzielili się refleksjami na temat trudnej historii Polski. Następnie spędzili miło czas przy fontannie.

 

Zarówno film, jak i prace laureatów konkursu wywarły na wszystkich wielkie wrażenie.

 

 

Opiekunowie:

Anna Twarowska

Katarzyna Kristosiuk

Renata Żukowska

GAKERIA FOTO

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach