Dzisiaj jest: 30 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir

WIOSNO WITAJ!........ WIOSNO TRWAJ!……

      DSCF5483    Dnia 21.03.2018r. w naszej szkole oficjalne powitaliśmy wiosnę tradycyjnym już - od sześciu lat- Turniejem Klas. Poszczególne zespoły uczniów klas IV-VII SP oraz klasy II-III gimnazjum zmagały się ze sobą w następujących kategoriach:

I.   OŁÓWKIEM I GUMKĄ, CZYLI ARTYŚCI –PLASTYCY SĄ WŚRÓD NAS

II.  KULTYWOWANIE TRADYCJI I KULTURY

III.  W ŚWIECIE DISNEYA

IV.   KLASA NA MEDAL.

 

             Celem, zorganizowanych obchodów tzw. „Dnia Wagarowicza”, była wspólna zabawa dzieci, młodzieży i dorosłych w myśl powiedzenia„ z zabawy- nauka” oraz uniwersalnej prawdy, że to, „co jest przyjemne, może być też pożyteczne”.

W tym dniu każdy, nawet dorosły mógł na chwilę przenieść się do czasów dzieciństwa za sprawą cudownych bajek Disney’a, które m.in. uczą, że warto poświęcać się dla dobra innych, warto podążać za marzeniami oraz przekazują niezaprzeczalną mądrość, że prawdziwe piękno ukrywa się w sercu i nie należy oceniać nikogo po wyglądzie.  

`           Wszyscy uczestnicy turnieju wykazali się wielkim zaangażowaniem, kreatywnością i oryginalnością wykonanych prac, w których stworzenie starali się włożyć całe swoje serce. Każdy zespół klasowy otrzymał dyplom ,,Klasa na medal” za niepowtarzalny pomysł, okrzyk, piosenkę, portret, przesłanie….- wszyscy zostali zwycięzcami. Wyłoniono również Księżniczkę i Księcia Wiosny 2018r.

                        W tym ważnym dla nas dniu dało się odczuć przyjazną, przyjemną, wesołą i prawdziwie wiosenną atmosferę. Pozostaje tylko życzyć tego, by pierwszy wiosenny dzień i nastrój, jaki udało się stworzyć w naszej szkole, trwał przez cały rok…aż do następnego 21 marca.

Maria Porucznik

GALERIA FOTO

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach