Dzisiaj jest: 1 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Antonina, Antoni, Albin

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Przedszkole - lipiec 2023r.

Rodziców, którzy są zainteresowani tym aby ich dzieci korzystały z opieki w przedszkolu w okresie wakacyjnym (lipiec) prosimy o złożenie deklaracji wraz z obowiązkiem informacyjnym w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach do 20 czerwca 2023r.

DO POBRANIA - DEKLARACJA

DO POBRANIA - OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach