Dzisiaj jest: 27 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Lidia, Ernest, Jan
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

WYCIECZKA DO KAZIMIERZA DOLNEGO

277849310 1184917365596731 7332541407305687768 n Copy IMG 20220408 144845 Copy   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 kwietnia 2022r. nasi uczniowie wyruszyli na wycieczkę do Nałęczowa i Kazimierza Dolnego. Pierwszą atrakcją były odwiedziny w pijalni wód mineralnych oraz skosztowanie wody ze źródełka miłości w Nałęczowie. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Kazimierza Dolnego: spacer po Rynku z zabytkowymi Kamienicami Braci Przybyłów, wejście na Zamek, Basztę oraz Górę Trzech Krzyży. Ciekawą atrakcja okazały się „Warsztaty z kogutem”, gdzie uczniowie w kameralnej przestrzeni, swobodnej atmosferze, z humorem, legendą, anegdotami mogli samodzielnie przygotować i wyplatać koguty przed wypiekiem.

                              ZDJĘCIA                                                                                           p. Bożena Pierzchało

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach