Dzisiaj jest: 23 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

"Jeden z dziesięciu" - II Turniej Wiedzy o Spółdzielczości Bankowej

turniej wiedzy o spółdzielczości bankowejW kwietniu w naszej szkole odbył się Turniej Wiedzy o Spółdzielczości Bankowej oparty na zasadach gry „Jeden z Dziesięciu” emitowanej na TVP2.
Nad prawidłowością przebiegu turnieju czuwała komisja w składzie:

•    Dyrektor Banku Spółdzielczego w Brańsku o. w Wyszkach - p. Barbara Wyszkowska-Perkowska
•    Dyrektor Zespołu Szkół w Wyszkach - p. Jan Falkowski
Do rywalizacji, która przebiegała w trzech rundach, przystąpiło 10 uczniów z klas V-VI. W puli znajdowało się 150 pytań dotyczących spółdzielczości bankowej na naszym terenie, przedsiębiorczości, historii pieniędzy w Polsce, handlu wymiennego w Polsce i za granicą oraz osób zasłużonych dla spółdzielczości bankowej. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą w zakresie spółdzielczości bankowej. W ciągu 40 minut bank pytań został wyczerpany Do rundy finałowej zakwalifikowali się: Ewelina Trzeszczkowska - kl. VI, Paulina Baranowska - kl. VI i Kacper Kamiński - kl. V.
Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła Ewelina Trzeszczkowska. Wszyscy uczestnicy turnieju nagrodzeni zostali gorącymi brawami publiczności oraz nagrodami rzeczowymi zakupionymi za odsetki od wkładu na rachunku bankowym oraz pamiątkowymi dyplomami.

Opiekun SKO
Krystyna Zabrocka

Zdjęcia z turnieju w fotogalerii szkolnej, zapraszamy...

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach